Pomáháme lidem hravě se rozvíjet

Na našich kurzech pomáháme lidem učit se ze svých zkušeností a začleňovat nové poznatky a dovednosti do každodenního života.

Vycházíme z metody zkušenostně-reflektivního učení čili zážitkové pedagogiky a koučovacích technik. Inspiraci nacházíme ve všímavostním přístupu k práci se stresem „mindfulness“ a technikách „nenásilné komunikace“.

 


Lektoři Časoplánu:

 

Eva Bucharová

Eva Bucharová

Gestalt kouč, lektor a kapitán Časoplánu

Mgr. Eva Bucharová, M.A.

 

Pomáhám lidem objevovat jejich nadání a realizovat cíle, lépe zvládat stres a žít zdravěji.

Jsem kouč, lektor a zdravotník.

Osobnostnímu rozvoji se věnuji od roku 2010. Absolvovala jsem koučovací výcvik v Gestalt přístupu v psychoterapii (akreditován ČAKO) a sebezkušenostní výcvik ve zkušenostně-reflektivním učerní (akreditováno MŠMT).

Mám oprávnění Ministerstva zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání v podpoře a rozvoji zdraví. Zdravotnické a pedagogické vzdělání jsem získala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích (2012) a Univerzitě v Norském Stavangeru (2013).

Ve své práci se opírám o zkušenosti z korporátního IT prostředí, státní sféry i nezisku. Vím, jaké to je být kolečkem v soukolí nadnárodní korporace, freelancerem i co obnáší vést tým a mít na starost strategické řízení v organizaci, za kterou dýcháte. Můj životopis najdete tady na LinkedIn.

Kontakt: BucharovaE@gmail.com | 723 831 441 | IČ: 04244559 | Brno

 

 

Vojtech_BendaVojtěch Benda

mediátor, faciliátor a lektor

Mgr. et Mgr. Vojtěch Benda

Jsem mediátor konfliktů, facilitátor, lektor a metodik vzdělávání dospělých. Pomáhám lidem domluvit se a více poznat sebe sama. Věnuji se problematice mezilidských konfliktů, komunikace a skupinové dynamiky.

Zážitková pedagogika a lektořina jsou součástí mého života od roku 2005, kdy jsem založil městskou hru Assassin.

Mám zkušenosti z nadnárodní korporace a advokacie. Na volné noze pracuji od roku 2014. Jako lektora mě můžete potkat ve firmě Edutica, která je zaměřená na firemní vzdělávání. Na Masarykově univerzitě v Brně jsem učil kurz Inspiratorium pro učitele, Komunikační trénink a Manažerské praktikum.

Jsem členem organizací zabývajících se na zážitkovou pedagogiku Instruktoři Brno a Prázdninové školy Lipnice. Na Masarykově univerzitě v Brně jsem vystudoval obory Právo a Mezinárodní vztahy. Jsem zapsán v seznamu mediátorů Ministerstva spravedlnosti ČR.

Na můj životopis se můžete podívat na LinkedIn zde.

Kontakt: Vojtech.Benda@gmail.com | 775 580 982 | IČ: 02808064 | Brno

 


Co je pro nás důležité?

Chceme, aby naše kurzy byly přínosné a bavily účasníky i nás lektory. Chováme se odpovědně ke světu, kterého jsme součástí, a proto:

  • podporujeme ty, kteří mění svět k lepšímu – na našich kurzech je vždy jedno místo zdarma pro někoho z neziskové sféry,
  • plníme své závazky,
  • vážíme si zpětné vazby od klientů,
  • používáme co nejekologičtější výrobky,
  • nakupujme nové věci, jen když to je opravdu potřeba,
  • poctivě třídíme odpad,
  • a rozvíjíme a pečujeme o své zaměstnance – čili o sebe :o).

… protože takový prostě jsme :o).

 


Kontaktní a fakturační údaje

Eva Bucharová / 723 831 441 / BucharovaE@gmail.com / Poříčí 29, 639 00, Brno

IČ: 04244559 / fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 15.7.2015

Číslo účtu: 2600984081/2010 (Fio banka)